Zde je návod, jak resetovat adaptivní jas v systému Android Pie

Autor: Lewis Jackson
Datum Vytvoření: 13 Smět 2021
Datum Aktualizace: 1 Červenec 2024
Anonim
Zde je návod, jak resetovat adaptivní jas v systému Android Pie - Zprávy
Zde je návod, jak resetovat adaptivní jas v systému Android Pie - Zprávy


Google potichu aktualizoval svou aplikaci Device Health Services a přenechal možnost změnit nastavení Adaptive Brightness zpět na výchozí tovární hodnoty. Neobviňujeme vás, pokud jste zmeškali doplnění, ale zde je návod, jak resetovat adaptivní jas.

Aktualizace verze 1.6 přináší změnu podle 9to5Google, ale proces resetování této možnosti je zvláštní. V nastavení budete muset navštívit informační stránku aplikace a potom klepněte na storage> clear storage> resetujte adaptivní jas. Pokud byste však skutečně chtěli vymazat úložiště aplikace, máte možnost vymazat všechna data je stále přítomen.

Je to docela inkognito způsob, jak přidat funkce, protože možnost spustit aplikaci Device Health Services a najít nastavení se zdá intuitivnější. Přesto jsme rádi, že tu funkci vidíme.


Adaptivní jas je součástí push od AI společnosti Google s aktualizací Android Pie. Tato možnost je podobná tradičnímu automatickému jasu, protože telefon vylepšuje jas na základě osvětlení ve vašem prostředí. Adaptivní jas však jde o krok dále, protože vás vybízí k ručnímu vyladění posuvníku jasu. Tímto cvičíte funkci, abyste pochopili svůj preferovaný jas v různých podmínkách.

Nejedná se o jedinou adaptivní funkci v Android Pie, protože Google dodal také funkci Adaptive Battery. Tato funkce pomocí strojového učení zjistí, které aplikace budete používat v příštích několika hodinách. Google tvrdí, že v důsledku toho dojde ke 30-ti procentnímu snížení probuzení CPU, čímž se ušetří šťáva v procesu.

Existují nějaké další adaptivní funkce, které byste chtěli vidět v Androidu?


Notebook je odcizen každých 53 ekund. Pokud někdy pracujete na veřejných mítech, ochrana vašeho MacBooku by měla být prioritou. Potenciálnímu zlodějovi to zabere jen p...

Většina vývojových projektů vyžaduje alepoň jednoho vývojáře front-end a jednoho back-end. Vývojáři plným záobníkem jou placeni velkorye za jejich chopnot...

Zajímavý